Gündoğdu Koleji

Gündoğdu Koleji ‘nin geçmişi 1969 yılında bugünkü gar civarında yer alan tarihi Bağdat Oteli’nde faaliyet gösteren,  Hastaş  Eğitim  Kurumları’na  dayanmaktadır. Özel Gündoğdu Eğitim Kurumları, 14 yıl boyunca bu binada Türk Milli Eğitimine hizmet etmiştir. 1982 yılında Meram Yeni Yol Caddesi üzerinde bulunan bugünkü adresine taşınmıştır. 

48. yıllık köklü geçmişinde ilköğretim ve lise bölümlerinden binlerce mezun vermiştir. Özel Gündoğdu İlk ve Ortaokulu; Konya’nın ilk, Türkiye’nin ise sekizinci özel okulu olma unvanını taşımaktadır. 

Özel Gündoğdu İlk ve Orta Okulu her an gelişen eğitim dünyasındaki değişikleri yakından takip etmektedir. Öğrencilerine ideal eğitim koşulları sağlamayı, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, özgüven sahibi bireyler yetiştirmeyi ilke edinmiştir.

Ayrıca Okulumuz Konya pek çok ilke imza atarak Konya’nın ilk TSE ve ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgeli okulu olmuş bunun yanı sıra temizlik standartlarını belirleyen “Beyaz Bayrak”, beslenme ve sağlık standartlarını belirleyen “Beslenme Dostu Okul” belgelerini de Konya’da alan ilk okul olarak her zaman alanında yeniliklere öncülük etmiştir. 

Yabancı dil eğitiminde her zaman iddialı olan okulumuz Avrupa Birliği projeleri kapsamında her yıl onlarca öğrencisini Avrupa’ya götürmekte ve bu kapsamda yabancı öğretmenler de dahil olmak üzere misafirlerini ağırlamaktadır. Bir toplumun gelişmesinde kuşkusuz en önemli unsur olan eğitim alanında faaliyet göstermenin yüklediği sorumluluk bilinciyle 45 yıldır öğrencilerini eğiten Özel Gündoğdu Eğitim Kurumları binlerce mezununun başarılarıyla gurur duymakta ve geleceğe umutla bakmaktadır. 

Telefon: (0332) 323 67 86

Gündoğdu Koleji Yol Tarifi Almak İçin Tıklayınız.

Eğitim Kategorimizde Bulunan Tüm İşletmeleri Görmek İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir