Diltaş Eğitim Kurumları

Diltaş Eğitim Kurumları olarak Vizyonumuz; Demokratik, ilkeli, lider, atılımcı, tarafsız, şeffaf, yenilikçi, çağdaş bir kurum olma özellikleriyle “Eğitimde Önder” olmanın sorumluluğunu taşıyarak; Cesur ama esnek, Girişimci ama gerçekçi adımlarla bilgi toplumunun güvenilen, sevilen, özlenen, öğrenen, gülen, gelişen bir eğitim yuvası olmaktır. 

Diltaş Eğitim Kurumları olarak Misyonumuz;Atatürk ilke ve inkılâplarını benimsemiş, Demokratik ve özgürlükçü, Her türlü yeniliğe açık, Yasalara saygılı, Ulusal değerlerle küresel değerleri sentezleyen, Bilgi ve düşünce toplumunun beklentilerine cevap verebilen, Bilinçli ve uygar, Araştıran, Sorgulayan, Üreten gençler yetiştirmektir. 

1980 yılında başlayan yolculuğumuz her sene yükselen bir grafikle geleceğe gidiyor. Atatürk ilke ve inkılaplarının ışığında, küreselleşen dünyadaki öğrenme kuramlarının yakından takip edildiği bir ortamda, seçkin öğretim kadrosunun liderliğinde, insan yetiştiren çağdaş bir eğitim kurumuyuz. 
 
Bilgiyi saklayan değil kullanan, öğrenmeyi ezberleyen değil özümseyen, zihinsel gelişiminin yanında duygusal ve bedensel gelişimini önemseyen, bugünün değil geleceğin inşasını yapan, milli ve manevi değerlerinin farkında olan, büyük düşünen, düşündüklerini uygulayan, dünyaya penceresini açık tutan, uluslararası düzeyde yeterliliğe ulaşmış özgüveni yüksek bir nesil yetiştiriyoruz. 
 
Biz her geçen gün büyüyen ve büyüdükçe güçlenen bir aileyiz. Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla, hedeflerimizi gerçekleştiren eğitim anlayışımızla, herhangi bir ideolojiye hizmet etmeden, evrensel ilkeler ışığında “Diltaş Ruhu” ile hareket ederiz. Bu ruhu karşılıklı güvene, kişiler ve bölümler arasındaki etkili iletişime, demokratik ortamda yapılan ekip çalışmasına, kaliteden ödün vermemek adına sistemli bir şekilde yürütülen ölçme ve değerlendirmeye, gerçekçi vizyonumuz, doğru yürütülen misyonumuzla sürdürülebilir hedeflerimize borçluyuz. 

Telefon: 444 6 335

Diltaş Eğitim Kurumları Yol Tarifi İçin Tıklayınız.

Eğitim Kategorimizde Bulunan Tüm İşletmeleri Görmek İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir